נעים מאוד, שמי איילת מוגילנסקי ואני מרפאה בעיסוק משנת 2007 בעלת B.O.T בריפוי בעיסוק מאוניברסיטת חיפה, מתגוררת ומטפלת בפרדס חנה כרכור.

במהלך השנים עבדתי ואני עובדת עם ילדים בגילאי שנתיים ועד שבע באופן פרטני וקבוצתי בגנים, במרכזים לגיל הרך ובמרכזי טיפול שונים.

בין המקומות בהם עבדתי: במרכז הפעו"ט-מרכז לגיל הרך בטירת כרמל , בתוכנית "המקפצה לחיים" בגני טרום חובה בחיפה ,ב"עלה" בני ברק ,במרכז לגיל הרך בגבעת אולגה, במעון תקשורת גן שמואל,  בגן תקשורת של אלו"ט ובאופן פרטי.

אני מטפלת בילדים בתחומים: מוטוריקה עדינה וגסה, קשיים גרפו-מוטוריים, ארגון, ליקוי בעיבוד הסנסורי, תפיסה חזותית, מוכנות לכיתה א', כתיבה, משחק ועוד.

אני מאמינה מאוד במקצוע שלי, נהנית מהעבודה עם הילדים ומההתקדמות שהם עושים מיום ליום. העבודה עם הילדים נעשית באמצעות משחק מהנה, יצירה, נתינת בחירה וכבוד לילדים. יש לי את הפריבילגיה לעבוד עם כל ילד באופן פרטני ולתפור לו במיוחד את הטיפול שלו לפי מה שהוא אוהב וזקוק לו, באופן הדרגתי צעד צעד כדי להקטין תחושת תסכול ולתת הרבה תחושת הצלחה. צריך הרבה רגישות כדי להיפגש עם הילד לעבוד על החולשות שלו ובכל זאת שיהנה ויצא כל פעם מהמפגש בתחושה שהוא טוב, חכם ויכול.

אני מגיעה אליכם הביתה (פרדס חנה כרכור והישובים הסמוכים בלבד- עין עירון, משמרות, גן שמואל,תלמי אלעזר,כפר פינס, גן שומרון)  לעבודה בסביבה הטבעית של הילד.

היתרונות בעבודה בבית , מעבר לנוחות שלכם, היא היכולת להתערב בהתאמת הבית לצרכים שלכם- למשל איפה כדאי לעבוד עם הילד-איזה שולחן, כיסא, ואיך להשתמש במשחקים שיש בבית לקידום הילד. מניסיון, אחד האתגרים בעבודה בקליניקה היא ההעברה הביתה. פעמים רבות בקליניקה ההורים מספרים שבבית הילד לא רוצה לשבת איתם להכין יצירות או לשחק במשחקי קופסה ובעצם לא מצליחים לתרגל את מה שאנחנו עושים ביחד אחר כך בבית. כשאנחנו עובדים אצלכם בבית אני מביאה משחקים וחומרים איתי אבל בהדרגה כן משלבת את המשחקים שלכם ומראה איך אפשר להתאים אותם ליכולת של הילד ולאתגר לאט לאט. ככה אפשר להמשיך את העבודה בהמשך השבוע באופן טבעי.

אם יש לכם התלבטות או שאלות אתם מוזמנים ליצור עמי קשר, להשאיר הודעה ואחזור אליכם בשמחה.

050-7286120